Şirketler

190 yıllık kalite ve tecrübe

GEBHARDT, 190 yıldır ticaret ve sanayi için verimli lojistik çözümler geliştirmekte ve üretmektedir. Merkezi Cham'da bulunan şirket, 6. nesilde bir aile şirketi olarak başarıyla yönetilmektedir. Geleneksel değerler, en başından beri şirket felsefesinin bir parçası olmuştur. Aynı zamanda, girişimci öngörü ve yenilik yapma isteği, her zaman değişimin ve sürekli, sürdürülebilir büyümenin motoru olmuştur. Bugün GEBHARDT, dünya çapında beş üretim lokasyonunda yaklaşık 400 çalışanı ile 75 milyon Euro'luk bir ciro üretmektedir. GEBHARDT'ın gücü, tüm Gebhardtiane'in ortak çabasıdır.

GEBHARDT'ın gücü, tüm Gebhardtçıların ortak çabasıdır. Kendi geliştirme, tasarım ve üretimimizdeki ekipler, müşteri için en iyi ürünler ve sistem çözümleri üzerinde her gün çalışır. Şirketteki tüm departmanlardan meslektaşlarınız tarafından destekleneceksiniz. Ön planda mı yoksa arka planda mı yapıldığına bakılmaksızın her katkı önemlidir.

Management

Güçlü bir liderlik ekibi

Ute Lesch-Gebhardt, "6. nesil olarak sorumluluk alabilmek bir zevk" diyor. Thomas Bauer (COO) ve Andreas Schmidberger (CFO), 2020'den beri yönetim ekibinin üyeleri olarak Ute ve Franz Lesch'in sahiplerini destekliyor.

GEBHARDT, Almanya'daki en eski aile şirketlerinden biridir. Sonuç olarak aile, Aile İşletmeleri Vakfı'nda Mütevelli Heyet üyesi olarak yer almaktadır. Vakfın amacı, Avrupa'da aile girişimciliği alanında tanıtım, bilgi, eğitim ve yetiştirmenin yanı sıra bilimsel deneyim alışverişidir.

Gerçekler ve rakamlar

190 yıllık kalite ve tecrübe
Dünya çapındaki yerler
Çalışan*
Mio.
Euro yıllık ciro*
%
İhracat kotası*
%
özel mülkiyet

* Bu ayrıntılar yuvarlanmıştır

Tarih

190 yılı aşkın GEBHARDT

Şirket tarihimiz 1829'da başladı. Basit bir kereste dükkanından lojistik sektöründe lider bir sanayi şirketine dönüştük. Girişimci öngörü ve yenilik yapma isteği, her zaman değişim ve sürekli, sürdürülebilir büyüme için motorumuz olmuştur.

Tarih

Hakkımızda

Temel yetkinliklerimiz

Bizim için temel yetkinlik, müşterinin tüm lojistik sürecini anlamak ve dikkate almak anlamına gelir. Bu nedenle, müşterilerimizin faaliyet gösterdiği sektörlerdeki uzmanlığımızı sürekli olarak genişletiyoruz. Müşterilerimizin tüm değer zincirini göz önünde bulundurarak lojistik süreçlerini detaylı bir şekilde analiz ediyoruz. Buna göre, çözümlerimiz ister standart ürünler, ister bireysel geliştirmeler olsun, her zaman tam olarak uyarlanır. Müşterilerimizle birlikte planlar ve bütünsel düşünürüz. Fikirden uygulamaya kadar doğru ortağız. A'dan Z'ye kalite.

Ürünlerimize

 • Team

  Team

  Başarımızın temelleri

  Birbirimize takdir ve saygıyla yaklaşır ve şirketimizin geleceği için eşit şartlarda birlikte çalışırız! GEBHARDT'ın sürdürülebilir başarısı, tüm GEBHARDT'lıların ortak başarısıdır.

 • Güvenmek

  Güvenmek

  Başarımızın temelleri

  Şeffaf iletişim kurarak ve eylemlerimizi ölçülebilir hale getirerek karşılıklı güven yaratırız. Bunu yaparken, bağımsız eylemi teşvik ediyor ve talep ediyoruz ve ekibimiz için tasarım özgürlüğü yaratıyoruz.

 • Tutku

  Tutku

  Başarımızın temelleri

  Uzun vadede müşterileri memnun etme ortak hedefimizi tutkuyla ve ısrarla sürdürüyoruz! Bu nedenle şirketimiz, müşterilerimiz ve ortak hedeflerimizle özdeşleşiriz.

Sürdürülebilirlik

Çevreye ve topluma karşı sorumluluk

Yeniden kullanılabilir yük taşıyıcıları - kaynak tasarrufu sağlayan ve verimli paketlemenin özü. Yeniden kullanılabilir ve sağlamdırlar, depolama ve taşıma alanından en iyi şekilde yararlanırlar ve süreçte ürünü korurlar. Kullanımları gıda ticareti ve gıda üretiminden otomobil ve lastik imalatına kadar uzanmaktadır. 190 yılı aşkın bir süredir GEBHARDT, müşterilerin lojistik süreçlerinin uzun vadede optimize edilmesini sağlamıştır.

 

Bir işveren olarak GEBHARDT, çevre dostu önlemlere de bağlıdır. Bizim için ekonomik ve ekolojik büyüme el ele gider. Yavaş yavaş, şirket filosu, şirket binasının çatısında bulunan fotovoltaik sistem tarafından şarj edilen elektrikli veya hibrit arabalara dönüştürülmektedir. Yenilenebilir enerjilere ve diğer enerji verimli yenileme projelerine yapılan yatırımlarla, daha sürdürülebilir bir gelecek için sorumluluk almak ve uzun vadede şirketin karbon ayak izini iyileştirmek istiyoruz.

Bir aile şirketi olarak GEBHARDT, bölgede sosyal sorumluluğu da temsil eder:

Böyle girişimlerle "Jugendhandballcamp des ASV Cham" veya hibeler, yerel dernekler ve itfaiyeler dernek çalışmalarında desteklenir. Gibi eylemler hakkında „Technik für Kinder“ ya da öğrenci stajları ve öğrenci işleri aracılığıyla bölgesel okullar ve eğitim kurumları ile çalışıyoruz.

Çalışanlar ayrıca, örneğin "Sternstundensammlung" veya olayları yazma. Bauhaus'un başlatıcısı olarak GEBHARDT, Cham sanat işini desteklemektedir. Ute Lesch, Family Business Foundation'ın mütevelli heyetinin aktif bir üyesidir.

Yaşamaya değer bir Çam, bozulmamış doğa ve istikrarlı bir sosyal yapı için: 190 yıllık bir aile şirketi olarak bu konulara bağlıyız.

 • Süreç analizi ve tavsiye

  Süreç analizi ve tavsiye

  190 yıllık yetkinlik ve bilgi birikimi

  Kendimizi süreç anlayıcıları ve lojistik süreç danışmanları olarak görüyoruz. Onu anlamak ve optimizasyon için doğru kaldıraçları bulmak için mevcut sisteme nüfuz ederiz. Müşterilerimizle olan bir ortaklık ilişkisi, analizimize yukarı ve aşağı yönlü arayüzleri dahil etmemize ve bütünsel bir resim elde etmemize yardımcı olur.

 • Geliştirme yetkinliği

  Geliştirme yetkinliği

  Tek bir kaynaktan geliştirme ve inşaat

  Müşterilerimiz, tüm geliştirme süreci boyunca tam olarak desteklenir ve güvenilir bir şekilde eşlik edilir. 2D veya 3D modunda konsept oluşturma ile başlayarak, konteyner konstrüksiyonları, prototipler, seri öncesi veya seri arıza örnekleri ve seri yük taşıyıcılarına kadar, karmaşık çözüm gereksinimleri için deneyimli ortağız.

 • Test & Technology Center

  Test & Technology Center

  Ürünlerimizin sürekli yüksek kalitesi için

  Şirket içi Test & Technology Center (TTC) yapılan sınavlar ve testler, lojistik süreçlerinde daha fazla güvenliğin temelini oluşturuyor. Ürünlerimizin yüksek kalitesini sağlamak için tüm üretim süreci sürekli olarak incelenmektedir. TÜV gibi resmi kurumlarla birlikte çalışıyoruz. Sonuçlar, test raporlarında ve sertifikalarda belgelenir.

 • Üretim teknolojisi

  Üretim teknolojisi

  Dijitalleştirilmiş süreçlere güveniyoruz

  Fabrikalarımızda ahşap, metal ve plastik kompozitleri işliyor ve bunları müşteriye özel çeşitli uygulamalar için yeniden kullanılabilir yük taşıyıcıları üretmek için kullanıyoruz. Modern üretim tesisleri ve teknolojileri, rekabetçi ürünler üretmek ve açıkça tanımlanmış kalite standartlarını garanti etmek için bir ön koşuldur.

  Daha fazla bilgi edin

Ödüller

Ödüller, ödüller ve sertifikalar

GEBHARDT en iyi kaliteyi temsil eder. Ürünler, hizmetler ve müşteri hizmetleri açısından taleplerimiz de buna bağlı olarak yüksektir. İşveren olarak bizim de sorumluluğumuz var. Bireysel gelişim olanakları ve aile dostu bir ortam sunan işler sunuyoruz.

Bütün bunları inançla yapıyoruz. Bunun için son yıllarda defalarca ödül almamızı gelecek için bir teşvik olarak görüyoruz.