Dijitalleştirilmiş üretim süreçleri

Gerçek zaman ve hız

Tüm değer yaratma süreçleri, gerçek zamanlı rezervasyon ile sürekli olarak iyileştirilmektedir. Modern teknolojilerin ve üretim sistemlerinin kullanımına ek olarak dijital medyanın kullanımı, ürünleri rekabetçi bir şekilde üretmemizi ve açıkça tanımlanmış kalite standartlarını garanti etmemizi sağlar.

Otomasyon ve robotik

Bireysel parçada hassasiyet

Tek tek parçaların ve montajların hassas ve kısmen otomatik üretimi, verimli ve etkili değer yaratma adımlarının anahtarıdır. Fabrikalarımızda ahşap, metal ve plastik kompozitleri işliyor ve bunları müşteriye özel çeşitli uygulamalar için yeniden kullanılabilir yük taşıyıcıları üretmek için kullanıyoruz.

Kendi lokasyonlarına yatırım

Endüstri 4.0

Kendi lokasyonlarımıza sürdürülebilir bir şekilde yatırım yapıyor ve teknoloji, üretim sistemleri ve süreçler alanındaki temel yetkinliklerimizi sürekli geliştiriyoruz. Endüstri ve ticaretteki birçok tanınmış ortak, özellikle kritik zamanlarda değil, onlarca yıldır istikrarımıza güvenmiştir.

Yarının lojistik süreçlerini tasarlıyoruz

Bizi harekete geçiren sürekli gelişmedir

Lojistik sektöründe pazar lideri olarak yarının lojistik süreçlerini şekillendirmeye aktif olarak yardımcı oluyoruz. 190 yıllık bilgi birikimi ve deneyim, sektördeki lojistik süreçleri anlamamızı ve geliştirmemizi sağlıyor.

Yenilikler bizi yönlendiriyor

Yarının akıllı yük taşıyıcılarını geliştiriyoruz

Akıllı yük taşıyıcılarla yarının lojistik sektörünü şekillendiriyoruz. Yan kuruluşumuz 4smartlogistics GmbH ile işbirliği içinde müşterilerimize gerçek zamanlı durum kontrolü ile akıllı yük taşıyıcıları sunuyoruz.

4smartlogistics GmbH

 • Süreç analizi ve tavsiye

  Süreç analizi ve tavsiye

  190 yıllık yetkinlik ve bilgi birikimi

  Kendimizi süreç anlayıcıları ve lojistik süreç danışmanları olarak görüyoruz. Onu anlamak ve optimizasyon için doğru kaldıraçları bulmak için mevcut sisteme nüfuz ederiz. Müşterilerimizle olan bir ortaklık ilişkisi, analizimize yukarı ve aşağı yönlü arayüzleri dahil etmemize ve bütünsel bir resim elde etmemize yardımcı olur.

 • Geliştirme yetkinliği

  Geliştirme yetkinliği

  Tek bir kaynaktan geliştirme ve inşaat

  Müşterilerimiz, tüm geliştirme süreci boyunca tam olarak desteklenir ve güvenilir bir şekilde eşlik edilir. 2D veya 3D modunda konsept oluşturma ile başlayarak, konteyner konstrüksiyonları, prototipler, seri öncesi veya seri arıza örnekleri ve seri yük taşıyıcılarına kadar, karmaşık çözüm gereksinimleri için deneyimli ortağız.

 • Test ve Teknoloji Merkezi

  Test ve Teknoloji Merkezi

  Ürünlerimizin sürekli yüksek kalitesi için

  Şirket içi Test ve Teknoloji Merkezi'nde (TTC) yapılan sınavlar ve testler, lojistik süreçlerinde daha fazla güvenliğin temelini oluşturuyor. Ürünlerimizin yüksek kalitesini sağlamak için tüm üretim süreci sürekli olarak incelenmektedir. TÜV gibi resmi kurumlarla birlikte çalışıyoruz. Sonuçlar, test raporlarında ve sertifikalarda belgelenir.

  Daha fazla bilgi edin

 • Üretim teknolojisi

  Üretim teknolojisi

  Dijitalleştirilmiş süreçlere güveniyoruz

  Fabrikalarımızda ahşap, metal ve plastik kompozitleri işliyor ve bunları müşteriye özel çeşitli uygulamalar için yeniden kullanılabilir yük taşıyıcıları üretmek için kullanıyoruz. Modern üretim tesisleri ve teknolojileri, rekabetçi ürünler üretmek ve açıkça tanımlanmış kalite standartlarını garanti etmek için bir ön koşuldur.

  Daha fazla bilgi edin